Revitalon Vlasové sérum

Skladem Nové

Revitalon Vlasové sérum

Dopřejte svým vlasům intenzivní kúru, která omezuje vypadávání vlasů a podporuje jejich růst. S kyselinou hyaluronovou, kofeinem, vitaminy a aminokyselinami.

Kód: 49000003
EAN: 8595011141733
Forma: Ostatní
Balení: 50 ml
Výrobce: VITAR, s.r.o.
Cena pro Vás: 229 Kč Cena pro členy VITAR klubu: 206,10 Kč

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Dotaz

Charakteristika

Bezoplachová péče pro podporu růstu vlasů s kyselinou hyaluronovou, kofeinem, vitaminy a aminokyselinami.

Revitalon Vlasové sérum je přípravek s vysokou koncentrací účinných látek určených pro péči o slabé, poškozené a vypadávající vlasy. Díky aplikaci přímo na pokožku vyživuje vlasové kořínky a podporuje růst vlasů. Vlasové sérum nemastí ani nezatěžuje vlasy.

Revitalon Vlasové sérum je vhodné pro všechny typy vlasů, pro ženy i muže. 

  • Bez parabenů
  • Bez barviv
  • Bez formaldehydu

Originální složení:

  • Rovisome Biotin – účinná kombinace vitaminů a kofeinu viditelně podporuje růst vlasů a normální vlasový cyklus.

  • Omega CHS Activator F – komplex aminokyselin, proteinů, alfa-hydroxy kyselin a sacharidů působí jako lapač volných kyslíkových a hydroxylových radikálů.

  • Směs proteinů a aminokyselin zvyšuje obsah kyslíku v pokožce a posiluje přirozenou schopnost pokožky bránit se proti škodlivým vlivům prostředí.

Složení

Ingredients: Aqua, Panthenol, Alcohol denat., Glycine, Glycerin, PEG-400, Mannitol, Tromethamine, Arginine HCl, Alanine, Aspartic Acid, Lysine HCl, Leucine, Citric Acid, Isopropyl Alcohol, Sodium Lactate, Sorbitol, Glucose, Phenylalanine, Isoleucine, Tyrosine, Histidine HCl, Hydrolyzed Soy Protein, Copper Tripeptide-1, Avena Sativa Kernel Extract, Hyaluronic Acid, Caffeine, Glycoproteins, Glutamic Acid, Valine, Threonine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Metabisulfite, Niacinamide, Pyridoxine HCl, Lecithin, Tocopheryl Acetate, Biotin, Dimethyl Sulfone, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Diazolidinyl Urea, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid

Dávkování

Použití: Aplikujte 3.5 ml (2 plná kapátka) přímo na postižená místa vlasové pokožky na mokré nebo suché vlasy. Neoplachujte. 50 ml balení vystačí přibližně na 14 dávek.

Intenzivní kúra: aplikujte sérum denně

Udržovací kúra: aplikujte sérum 3x týdně

Pro viditelnější výsledky kombinujte vlasový stimulátor s Aktivačním šamponem a kapslemi pro vnitřní výživu vlasů Revitalon Forte.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Neužívejte vnitřně. V případě zasažení očí vypláchněte vodou. Skladujte v teplotě od 5°C do 30°C. Nevystavujte slunci. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na dně obalu.

Nevhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Neužívejte vnitřně. V případě zasažení očí vypláchněte vodou. Skladujte v teplotě od 5°C do 30°C. Nevystavujte slunci. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na dně obalu.

 

Dotaz