Doprava a platba

Cena dopravy po ČR

Česká pošta, PPL

Výše objednávky

Výše poštovného (Česká pošta, PPL)

1 - 299 Kč

89 Kč

300 - 599 Kč

49 Kč

nad 600 Kč

ZDARMA

Zásilkovna

Výše objednávky

Výše poštovného (Zásilkovna)

1 - 299 Kč

69 Kč

300 - 599 Kč

49 Kč

nad 600 Kč

ZDARMA


Možnost osobního odběru ve výrobním závodě v Tišnově - ZDARMA.

 

Způsob dopravy

Dopravu na určenou adresu v České republice zajišťuje dodavatel, a to zpravidla takto:

  1. Doručení zásilkovou společností PPL do 24 hodin po expedici. Zboží je doručováno v pracovní dny od 8.00 do 18.00 hod., přesný výběr hodiny dodání není možný. Před samotným rozvozem bude řidič zákazníka kontaktovat a domluví se na přesnějším čase dodání. K ceně zboží se přičte dopravné a dobírečné za platbu při dodání dle ceníku a podmínek uvedeného na stránkách e-shopu www.nasevitaminy.cz.
  2. Doručení Českou poštou obvykle do 3 pracovních dnů po expedici. Pokud doručovatel nezastihne zákazníka doma, bude zásilka uložena na místně příslušné poště a zákazník bude upozorněn tzv. Výzvou v jeho poštovní schránce. Pokud si zákazník zásilku na poště nevyzvedne do 7 kalendářních dnů, bude odeslána zpět. K ceně zboží se přičte dopravné a dobírečné za platbu při dodání dle ceníku a podmínek uvedeného na stránkách e-shopu www.nasevitaminy.cz.
  3. Doručení Zásilkovnou. Zboží je doručováno na Vámi zvolené výdejní místo. V e-shopu si při objednávce vyberte výdejní místo, které máte nejblíž. Jakmile předáme zboží k přepravě, obdržíte email s trasovacímčíslem. Cestu Vaší zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na Vámi zvolené výdejní místo Vám bude zaslána SMS a e-mail s heslemOd této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout, s možností prodloužení o dalších 14 dnů. K ceně zboží se přičte dopravné a dobírečné za platbu při dodání dle ceníku a podmínek uvedeného na stránkách e-shopu www.nasevitaminy.cz.
  4. Využít je možné i osobní odběr ve výrobním závodě v Tišnově - Železné 113, 666 01 Tišnov

 

Způsob platby

Zákazník má několik možností uhrazení kupní ceny za zboží:

  1. Platební brána GoPay - podporuje platbu kartou, bankovní převod, online platební tlačítka, elektronické penězenky a další možnosti platby. 
  2. Dobírka - zaplatíte dopravci při převzetí zboží. Za dobírku je účtováno 29 Kč.

Zboží z eshopu Naševitaminy.cz zasíláme pouze na území České republiky.
Slovenští zákazníci mohou využít nabídky eshopu www.nasevitaminy.sk, který je určený pro Slovensko.