Revitalon Mořský kolagen drink 4000 mg

Revitalon Mořský kolagen drink 4000 mg

Skladem Nové

Revitalon Mořský kolagen drink 4000 mg

Revitalon Mořský kolagen DRINK je lahodný kolagenový nápoj s příchutí maliny a višně určený všem, kdo chtějí o svou pleť pečovat od základů.

Kód: 43200501
EAN: 8595011145007
Forma: Prášek
Balení: 30 sáčků
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: VITAR, s.r.o.
Cena pro Vás: 680 Kč Cena pro členy VITAR klubu: 612 Kč

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Dotaz

Charakteristika

Krásná a zdravím zářící pleť je přáním každé ženy. Pro mladistvý a svěží vzhled pleti je důležitá péče nejen z vnějšku, ale i zevnitř. S přibývajícím věkem či nezdravým životním stylem je vhodné potravu o důležité nutrienty obohatit. Mezi ně patří i kolagen, nejhojněji se vyskytující protein v těle, který je základní stavební složkou svalů, kostí, cév, šlach, chrupavek a kůže, kde zajišťuje pevnost a pružnost. Tělo si jej dokáže vytvářet samo, avšak s přibývajícím věkem se intenzita tvorby kolagenu snižuje.

Revitalon Mořský kolagen DRINK je lahodný kolagenový nápoj s příchutí maliny a višně určený všem, kdo chtějí o svou pleť pečovat od základů. Příjemně vás překvapí nejen svou jemnou chutí, ale také vysokou dávkou 4 000 mg rozpustného hydrolyzovaného mořského kolagenu ve velmi dobře vstřebatelné formě v kombinaci s 1 vitaminem C, který se významně podílí na obnově kolagenu. Přispívá k udržení zdraví kůže, krevních cév, dásní, kostí a chrupavek. Selen a vitamin C jsou významné antioxidanty, které chrání buňky před oxidativním stresem a tím i před jejich stárnutím.

Zinek a biotin jsou prospěšné pro správný metabolizmus sacharidů, tuků a bílkovin, látek nezbytných pro správnou výživu a funkci celého organizmu. Jsou prospěšné pro zdraví vlasů.

Složení

Aktivní složky

v 1 sáčku (200 ml nápoje) a % RHP*

COLLAGEN HM – hydrolyzovaný mořský kolagen 

4000 mg

biotin

50 ug (100%)

vitamin C

80 mg (100 %)

zinek

10 mg (100 %)

selen

55 µg (100 %)

*RHP - referenční hodnota příjmu

Složení: COLLAGEN HM – hydrolyzovaný mořský rybí kolagen, kyselina – kyselina citronová, přírodní aroma, kyselina L-askorbová, přírodní aroma, barvivo –

koncentrát z červené řepy, citrát zinečnatý, seleničitan sodný, protispékavá látka – talek, sladidla – sukralóza, citróza (neohesperidin DC), D-biotin.

Dávkování

Doporučené denní dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 sáček denně po jídle.

Obsah sáčku rozpusťte ve 200 ml vody. Intenzivně rozmíchejte.

Není určeno pro děti do 12 let.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl.

Dotaz