Vitar Koenzym Q10 (60 mg) + vitamin E + selen + thiamin

Vitar Koenzym Q10 (60 mg) + vitamin E + selen + thiamin

Skladem -20%

Vitar Koenzym Q10 (60 mg) + vitamin E + selen + thiamin

Podpořte vitalitu organizmu příjmem vyšší dávky koenzymu Q10, který je nezbytný pro tvorbu energie v těle a s přibývajícím věkem jeho produkce klesá.
Kód: 42300501
EAN: 8595011140545
Forma: Kapsle
Balení: 60 kapslí
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: VITAR, s.r.o.
Cena pro Vás: 277,60 Kč Běžná cena: 347 Kč

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Dotaz

Charakteristika

Koenzym Q10 je pro lidský organizmus velmi důležitý. Je významnou látkou, která se podílí na tvorbě energie ve všech tělesných buňkách. Nejvíce koenzymu Q10 obsahují v našem těle srdce, plíce, játra, tedy orgány s největšími požadavky na energii.

S přibývajícím věkem, častým stresem, při vyšší fyzické zátěži a při užívání prostředků na snižování hladiny cholesterolu jeho přirozená tvorba klesá a je vhodné běžnou stravu o koenzym Q10 doplnit.

Pro vitalitu organizmu jsou velmi potřebné také vitamin E a selen. Přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Ten vzniká tehdy, když v těle nastane nerovnováha mezi produkcí volných radikálů a jejich zneškodňováním pomocí antioxidantů. Vitamin E a selen pomáhají odstraňovat volné radikály, ochraňují buňky před jejich poškozením a tím i stárnutím.

Thiamin (vitamin B1) napomáhá správné činnosti srdce. Příznivě ovlivňuje energetický metabolismus, přispívá k normální psychické činnosti a k normální činnosti nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle.

Doplněk stravy – kapsle s obsahem koenzymu Q10, vitaminu E, selenu a thiaminu. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr.

Složení

Aktivní složky v 1 kapsli (% RHP*)
koenzym Q10 60 mg
vitamin E 12 mg (100 %)
selen 10 μg (18,2 %)
vitamin B1 1,1 mg (100 %)

* referenční hodnota příjmu

Složení náplně kapsle: sojový olej rafinovaný,  koenzym Q10, kokosový olej, DL-alfa-tokoferylacetát, sojový olej hydrogenovaný, sojový lecithin, seleničitan sodný, thiamin hydrochlorid. Složení obalu kapsle: bovinní želatina, glycerol, čištěná voda, barvivo - oxid železa červený.


Dávkování

Doporučené denní dávkování: dospělí 1 kapsle denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. GMO FREE nepochází z geneticky modifikovaných surovin.

Dotaz