Vitar EKO Probiotika forte

Skladem

Vitar EKO Probiotika forte

1,5 miliardy aktivních buněk, 4 kmeny bakterií + vláknina + vitamin C.

Tento doplněk stravy je součástí EKO FRIENDLY řady, která díky svým speciálním obalům přináší menší uhlíkovou stopu a je tak šetrnější k životnímu prostředí (více zde).

Kód: 42300402
EAN: 8595011138047
Forma: Kapsle
Balení: 30 kapslí
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: VITAR, s.r.o.
Cena pro Vás: 136 Kč Cena pro členy VITAR klubu: 122,40 Kč

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Dotaz

Charakteristika

Přirozenou součástí trávícího traktu je střevní mikroflóra, kterou tvoří miliardy bakterií. Ty jsou důležité pro fungování lidského organizmu. Harmonie mikroflóry může být narušena celou řadou vlivů, jako jsou nevhodná strava, přemíra cukrů, překyselení organizmu, stres, užívání antibiotik.

Veganské kapsle obsahují kombinaci 4 kmenů bakterií, které mohou obohatit střevní mikroflóru. Navíc obsahují vlákninu z čekanky – inulin a vitamin C, který je pro fungování lidského organizmu velmi důležitý. Příznivě ovlivňuje imunitní systém, podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle.

Složení

Aktivní složky

v 1 kapsli a % RHP*

4 probiotické kmeny:

Lactobacillus acidophilus

Lactobacillus plantarum

Lactobacillus rhamnosus

Bacillus coagulans

1,5 miliardy

 

 

vitamin C (kyselina L-askorbová)

80 mg (100 %)

inulin 

100 mg

* referenční hodnota příjmu

Složení obsahu kapsle: směs probiotických kmenů (maltodextrin, Bacillus coagulans, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus), inulin - vláknina z čekanky, kyselina L-askorbová, protispékavá látka – stearan hořečnatý. Složení obalu kapsle: hydroxypropylmethylceluloza, barvivo – oxid zinečnatý.

Dávkování

Doporučené denní dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 kapsli denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Dotaz