MaxiVita Herbal Ginkgo biloba

MaxiVita Herbal Ginkgo biloba

MaxiVita Herbal Ginkgo biloba

Vhodný pro normální stav kognitivních funkcí (koncentrace, paměť, pozornost). Šumivé tablety MaxiVita s příchutí zeleného čaje a citronu. S vlákninou.
Kód: 41300020
EAN: 8595011111903
Forma: Šumivé tablety
Balení: 20 šumivých tablet
Cena pro Vás: 64,90 Kč Cena pro členy VITAR klubu: 58,41 Kč

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Dotaz

Charakteristika

MaxiVita Herbal Ginkgo biloba obsahuje kombinaci přírodních extraktů a vitaminu C. Extrakt z ginkgo biloby je bohatý na spoustu aktivních látek, mezi nimiž jsou flavony a laktony. Ty jsou důležité pro kognitivní funkce, zejména pro myšlenkové pochody (paměť, koncentrace, pozornost). Centrem těchto funkcí je mozek, pro který je nezbytné dobré prokrvení. Extrakt ze zeleného čaje obsahuje polyfenoly, které jsou známé jako přírodní antioxidanty. Vitamin C je rovněž důležitý antioxidant. Významně se podílí na funkci imunitního systému. Je nezbytný pro udržení dobrého zdravotního stavu celého organizmu. Ženšen je známý adaptogen, který přispívá k lepší fyzické a duševní kondici a je vhodný zejména v období stresu a zvýšené psychické aktivity.

Doplněk stravy – tablety s obsahem přírodních extraktů a vitaminu C. 

Složení

Aktivní složky

v 1 tabletě - ve 200 ml nápoje a % RHP*

extrakt ze zeleného čaje (polyfenoly 50%)

50 mg

extrakt z ginkgo biloby

(24 % flavony, 6 % laktony)

10 mg

extrakt z ženšenu

20 mg

vitamin C

40 mg (50 %)

*referenční hodnota příjmu

Dávkování

Doporučené dávkování: dospělí 1 tableta denně. Není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Osoby s poruchami krevní srážlivosti by měly užívání přípravku konzultovat s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Dotaz