Maxi Vita Herbal Ginkgo biloba

Maxi Vita Herbal Ginkgo biloba

  • Maxi Vita Herbal Ginkgo biloba
Skladem

Maxi Vita Herbal Ginkgo biloba

Soustřeďte se na podporu paměti, koncentrace a pozornosti za pomoci přírodních extraktů (ginkgo biloba, zelený čaj), které přispívají ke správnému prokrvení mozku i končetin.
Kód: 42300050
EAN: 8595011107890
Forma: Tablety
Balení: 30 tablet
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: VITAR, s.r.o.
Cena pro Vás: 92,90 Kč Cena pro členy VITAR klubu: 83,61 Kč

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Dotaz

Charakteristika

Maxi Vita Herbal Ginkgo biloba je kombinací ve fytoterapii známých rostlinných extraktů (z ginkgo biloby a zeleného čaje).

Extrakt z ginkgo biloby je bohatý na spoustu aktivních látek, mezi nimiž jsou flavony a laktony. Ty jsou důležité pro kognitivní funkce, zejména pro myšlenkové pochody (paměť, koncentrace, pozornost), které nám umožňují rozpoznávat, pamatovat si, učit se a přizpůsobovat neustále se měnícím podmínkám prostředí. Centrem těchto funkcí je mozek, pro který je nezbytné dobré prokrvení.

Extrakt ze zeleného čaje obsahuje polyfenoly (EGCG – epigalokatechingaláty a katechiny), které mají také pozitivní vliv na udržení kognitivních funkcí. Jsou známé jako přírodní antioxidanty. Pomáhají při antioxidačních procesech, přispívají ke správné funkci kardiovaskulárního systému a tím se podílí i na udržení správného prokrvení organizmu.

Doplněk stravy – tablety s rostlinnými extrakty. 

Složení

Aktivní složky

v 1 tabletě

extrakt z ginkgo biloba

(24 % flavony, 6 % laktony)

30 mg

extrakt ze zeleného čaje (polyfenoly 50 %)

10 mg

Složení: plnidlo – sorbitol, extrakt z listů ginkgo biloby, protispékavé látky – stearan hořečnatý,  polyethylenglykol (PEG 6000), extrakt z listů zeleného čaje.

Dávkování

Doporučené dávkování: dospělí 1 tableta denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Dotaz