Vitar EKO Kurkuma + ostropestřec mariánský

Skladem Nové Tip

Vitar EKO Kurkuma + ostropestřec mariánský

Vysoký obsah extraktu z oddenku kurkumy a extraktu ze semen ostropestřce mariánského. Obě tyto rostliny jsou prospěšné pro zdraví jater a tím i pro celkové zažívání.

Tento doplněk stravy je součástí EKO FRIENDLY řady, která díky svým speciálním obalům přináší menší uhlíkovou stopu a je tak šetrnější k životnímu prostředí (více zde).

Kód: 42300415
EAN: 8595011143553
Forma: Kapsle
Balení: 60 kapslí
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: VITAR, s.r.o.
Cena pro Vás: 262 Kč Cena pro členy VITAR klubu: 235,80 Kč

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Dotaz

Charakteristika

Veganské kapsle s vysokým obsahem extraktu z oddenku kurkumy a extraktu ze semen ostropestřce mariánského. Obě tyto rostliny jsou prospěšné pro zdraví jater a tím i pro celkové zažívání.

Udržení jater ve zdravém stavu je zásadní pro zdraví a dobrou kvalitu života. Játra jsou klíčovým orgánem, který se podílí na detoxikaci organizmu a na metabolizmu sacharidů, tuků a bílkovin.

Kurkuma působí jako antioxidant, podporuje správnou činnost jater a činnost kardiovaskulárního systému. Příznivě ovlivňuje nervovou soustavu, funkci dýchacího systému a je prospěšná pro zdraví kostí a kloubů.

Ostropestřec mariánský podporuje správné trávení, pročištění organizmu a přirozenou obranyschopnost. Přispívá k udržení správné hladiny cukru v krvi a podporuje správnou činnost srdce.

Doplněk stravy – kapsle s obsahem extraktů z kurkumy a ostropestřce mariánského. S vysokým obsahem vlákniny.

Složení

Aktivní složky
v 1 kapsli a % RHP*

extrakt z kurkumy (Curcuma longa)

(extrakt 50:1)

(kurkuminoidy 95 %)

200 mg

 

190 mg

ostropestřec mariánský (Silybum marianum)

(extrakt 30:1 odpovídá 3 g semen)

(silymarin 80%) 

100 mg   

 

80 mg 

inulin – vláknina z čekanky

50 mg 

* referenční hodnota příjmu

Složení obsahu kapsle: extrakt z oddenku kurkumy, extrakt ze semen ostropestřce mariánského, inulin – vláknina z čekanky, protispékavá látka – stearan hořečnatý.

Složení obalu kapsle: hydroxypopylmethylcelulóza, oxid zinečnatý.

Dávkování

Doporučené denní dávkování: dospělí 1 kapsle denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti a pro těhotné a kojící ženy. Při antikoagulační léčbě, onemocnění žlučových cest a při užívání léků snižujících tvorbu žaludečních kyselin, užívání vždy konzultujte s ošetřujícím lékařem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl.

Upozornění: ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě od 5 °C do 25 ºC v dobře uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na spodní straně obalu. 

Dotaz