Vitar EKO Hořčík Aquamin Mg

Skladem

Vitar EKO Hořčík Aquamin Mg

Biologicky aktivní hořčík ve formě Aquaminu, který je získáván z moře.

Tento doplněk stravy je součástí EKO FRIENDLY řady, která díky svým speciálním obalům přináší menší uhlíkovou stopu a je tak šetrnější k životnímu prostředí (více zde).

Kód: 42300401
EAN: 8595011138016
Forma: Kapsle
Balení: 60 kapslí
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: VITAR, s.r.o.
Cena pro Vás: 165 Kč Cena pro členy VITAR klubu: 148,50 Kč

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Dotaz

Charakteristika

Veganské kapsle s obsahem biologicky aktivního, tělu dobře vstřebatelného hořčíku ve formě Aquaminu Mg, který je získáván z mořských řas.

Hořčík je pro lidský organizmus velmi důležitý, podílí se na mnoha  procesech v lidském těle. Pomáhá udržovat funkčnost svalů a nervů, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, podílí se na energetickém metabolizmu.

Vitamin B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu, k normální funkci imunitního systému a normální tvorbě červených krvinek.

Složení

Aktivní složky

v 1 kapsli a % RHP*

Aquamin Mg

hydroxid hořečnatý

hořčík

227 mg

 

75 mg (20%)

vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid)

0,7 mg (50 %)

* referenční hodnota příjmu

Složení obsahu kapsle: Aquamin Mg (hydroxid hořečnatý), protispékavá látka­ – stearan hořečnatý, pyridoxin hydrochlorid. Složení obalu kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo – oxid zinečnatý.

Dávkování

Doporučené denní dávkování: dospělí a děti od 12 let 1–2  kapsle denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. 

Dotaz