Vitar EKO Ginkgo biloba forte

Vitar EKO Ginkgo biloba forte

Skladem

Vitar EKO Ginkgo biloba forte

Podpořte svou paměť a prokrvení organizmu přírodním extraktem Ginkgo biloba, který pomáhá duševní rovnováze a mozkovým aktivitám.

Tento doplněk stravy je součástí EKO FRIENDLY řady, která díky svým speciálním obalům přináší menší uhlíkovou stopu a je tak šetrnější k životnímu prostředí (více zde).

Kód: 42300407
EAN: 8595011140217
Forma: Kapsle
Balení: 60 kapslí
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: VITAR, s.r.o.
Cena pro Vás: 176 Kč Cena pro členy VITAR klubu: 158,40 Kč

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Dotaz

Charakteristika

Veganské kapsle obsahují kombinaci látek, které příznivě ovlivňují činnost mozku, podporují paměť, soustředění a celkovou vitalitu organizmu. 

Vysoká dávka standardizovaného extraktu z Ginkgo biloby příznivě ovlivňuje periferní krevní oběh, podporuje funkci mozku, očí a uší. Je důležitý pro udržení paměti a zachování duševní pohody a mentální svěžesti. Pomáhá k lepšímu učení se, zapamatování si a koncentraci i s narůstajícím věkem.

Ženšen napomáhá k dobrému duševnímu stavu, výkonu, koncentraci a koordinaci. Podporuje imunitní systém a kognitivní funkce. Pomáhá tak udržet paměť, pozornost a bystrost. Je pomocníkem při únavě stresu.

DMAE je v malém množství přítomen v mozku. Je látkou, ze které se tvoří cholin a acetylcholin, který přenáší informaci mezi nervovými buňkami. Může být prospěšný těm, kteří jsou vystaveni vysokým pracovním a studijním nárokům.

Vitamin B6 napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální psychické činnosti, zahrnující schopnost koncentrace, učení, paměti a myšlení.

Složení

Aktivní složky

v 1 kapsli a % RHP*

extrakt z ginkgo biloby

(24 % flavony, 6 % laktony)

60 mg  

 

extrakt z ženšenu (Panax ginseng)

200 mg

DMAE (dimetylaminoetanol bitartrát)

20 mg

vitamin B6 (pyridoxín hydrochlorid)

1,4 mg (100 %)

* referenční hodnota příjmu

Složení obsahu kapsle: extrakt z kořene ženšenu, extrakt z listů ginkgo biloby, DMAE (dimetylaminoetanol bitartrát), protispékavá látka – stearan hořečnatý, pyridoxin hydrochlorid. Složení obalu kapsle: hydroxypropylmethylceluloza, barvivo - oxid zinečnatý.

Dávkování

Doporučené denní dávkování: dospělí 1 kapsle denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti, osoby s poruchami srážlivosti krve, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. 

Dotaz