Vitar EKO B-komplex forte

Skladem

Vitar EKO B-komplex forte

Bojujte proti únavě a vyčerpání zvýšeným příjmem vitaminů skupiny B, které se podílejí na energetickém metabolizmu a snížení míry únavy a vyčerpání.

Tento doplněk stravy je součástí EKO FRIENDLY řady, která díky svým speciálním obalům přináší menší uhlíkovou stopu a je tak šetrnější k životnímu prostředí (více zde).

Kód: 42300403
EAN: 8595011138153
Forma: Kapsle
Balení: 60 kapslí
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: VITAR, s.r.o.
Cena pro Vás: 99 Kč Cena pro členy VITAR klubu: 89,10 Kč

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Dotaz

Charakteristika

Veganské kapsle obsahují kombinaci vitaminů skupiny B, z nichž se každý významně podílí na správném fungování lidského organizmu. Vitaminy skupiny B mají vliv na aktivitu důležitých enzymů, které se účastní na látkové výměně a napomáhají tak ke správnému fungování životně důležitého energetického metabolizmu. Blahodárný vliv mají také na psychickou činnost a funkci nervového systému, zejména mozku. Přispívají ke snížení únavy a vyčerpání a tím udržují tělo v přirozené harmonii.

Vitaminy B1, B2, B3, B5 přispívají k: normálnímu energetickému metabolizmu, snížení míry únavy a vyčerpání a k normální funkci nervového systému.

Vitamin B6 přispívá k: normální tvorbě červených krvinek, normální funkci imunitního systému a regulaci hormonální aktivity.

Vitamin B12 přispívá k: zachování normálních neurologických a psychických funkcí, normální tvorbě červených krvinek a dělení buněk.

Vitamin C přispívá k: normální funkci imunitního systému, snížení míry únavy a vyčerpání a k ochraně před oxidativním stresem.

Složení

Aktivní složky

v 1 kapsli a % RHP*

vitamin B1 (thiamin mononitrát)

2,2 mg (200 %)

vitamin B2 (riboflavin)

2,8 mg (200 %)

niacin (nikotinamid) 

32 mg (200 %)

kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý) 

12 mg (200 %)

vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid)

2,8 mg (200 %)

vitamin B12 (kyanokobalamin)

5 µg (200 %)

kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová)

400 µg (200 %)

biotin (D-biotin)

100 µg (200 %)

vitamin C (kyselina L-askorbová)

120 mg (150 %)

* referenční hodnota příjmu

Složení obsahu kapsle: kyselina L-askorbová, protispékavá látka – stearan hořečnatý, plnidlo – sorbitol, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, kyanokobalamin, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin. Složení obalu kapsle: hydroxypropylmethylceluloza, barvivo – oxid zinečnatý.

Dávkování

Doporučené denní dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 kapsle denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.  

Dotaz