VITAR klub

Společnost VITAR cítí odpovědnost pomáhat lidem ve snazší cestě ke zdraví. I proto je naším mottem „Pomáháme lidem vést zdravější život“, čímž představujeme koncepci životního stylu založeného na třech pilířích. Těmi jsou principy života vedoucí ke zdraví, naše firemní zkušenosti trvající několik desetiletí, a pomoc lidem s doplňováním chybějících živin do jejich jídelníčků.

VITAR klub si dal za cíl lemovat Vaši cestu ke zdraví směrovkami, které na sebe vzájemně navazují, podporují se a společně Vás tak dovedou k Vašemu cíli – spokojenému aktivnímu životu plnému zdraví a vitality.

Výhody pro členy VITAR klubu:

1) Sleva 10 % na veškeré nezlevněné produkty společnosti VITAR, které lze zakoupit na e-shopu www.nasevitaminy.cz.

Je to velmi jednoduché, stačí se zaregistrovat níže do VITAR klubu a po přihlášení se Vám objeví ceny snížené o 10 %. Registrace je bezplatná a k ničemu Vás nezavazuje. Sleva je trvalá a platí na aktuální i všechny budoucí objednávky. Pro získání slevy je zapotřebí, abyste vždy byli přihlášeni.

2) Možnost účasti na mimořádných slevových akcích určených pouze pro členy VITAR klubu.

3) Dárek od Capri-Sun k nákupu produktů zařazených na eshopu v kategorii "Pro děti" .

4) eBook "Průvodce zdravějším životemzdarma.

5) Přímo do vašeho e-mailu pravidelné informace o speciálních akcích, doplňcích stravy i o tom, jak vést zdravější život.

6) Poradenství k produktům zdarma.