Vitaminový balíček s náhrdelníkem ZDARMA

Vitaminový balíček s náhrdelníkem ZDARMA

Akce

Vitaminový balíček s náhrdelníkem ZDARMA

Posilte svůj imunitní systému a bojujte proti únavě a vyčerpání. DÁREK - luxusní náhrdelník z kvalitní chirurgické oceli.

Kód: 42200607
EAN: 8595011137880
Forma: Ostatní
Balení: 6x 60 kapslí (tablet)
Cena pro Vás: 399 Kč Cena pro členy VITAR klubu: 359,10 Kč
Produkt není skladem

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Dotaz

Charakteristika

Vitaminový balíček obsahuje 6 doplňků stravy vhodných na imunitu, únavu a vyčerpání:

1x Lutein 20 mg Exclusive 60 kapslí

1x Magnézium 125 mg + vitamin B6 60 tablet

1x Vitamin C 250 mg 60 tablet

1x B-komplex 60 tablet

1x Hlíva ústřičná 60 kapslí

1x Vitamin C 500 mg s prodlouženým účinkem 60 kapslí

Lutein 20 mg Exclusive 60 kapslí

Doplněk stravy – kapsle s obsahem rostlinných extraktů, vitaminů a minerálních látek. 

Přípravek Lutein Exclusive obsahuje přírodní extrakty z borůvek a měsíčku lékařského, který je zdrojem karotenoidů luteinu a zeaxantinu. Jejich pravidelný příjem může mít příznivý vliv na funkci očí. Extrakt z borůvek má silné antioxidační účinky, je velmi prospěšný pro normální stav zraku. Kombinace přírodních extraktů je doplněna o vitaminy C a E a minerální látky selen a zinek, který přispívá k udržení normálního stavu zraku a normálním rozpoznávacím funkcím.

Magnézium 125 mg + vitamin B6 60 tablet

Doplněk stravy – tablety s obsahem magnézia a vitaminu B6.

Přípravek Magnézium 125 mg + vitamin B6 je kombinací organicky vázané formy hořčíku, která je pro lidský organizmus lépe vstřebatelná a vitaminu B6. Obsažené aktivní látky přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti svalů a nervové soustavy a k celkovému posílení imunitního systému.

Vitamin C 250 mg 60 tablet

Doplněk stravy – tablety s obsahem vitaminu C.

Přípravek Vitamin C 250 mg obsahuje vyšší dávku vitaminu C, která je pro tělo významnou oporou zvláště v období zvýšeného výskytu virů a bakterií, při nachlazení, stresu, vysoké fyzické aktivitě, pobytu ve znečištěném prostředí i při rekonvalescenci.

B-komplex 60 tablet

Doplněk stravy – tablety s obsahem komplexu vitaminů skupiny B.

Přípravek B - komplex obsahuje kombinaci 8 vitaminů skupiny B, z nichž se každý významně podílí na správném fungování lidského organizmu. Vitaminy mají vliv na aktivitu důležitých enzymů, které se účastní na látkové výměně a napomáhají tak ke správnému fungování životně důležitého energetického metabolizmu. Blahodárný vliv mají také na psychickou činnost a funkci nervového systému, zejména mozku. Přispívají ke snížení únavy a vyčerpání a tím udržují tělo v přirozené harmonii.

Hlíva ústřičná 60 kapslí

Doplněk stravy – kapsle s obsahem rostlinných extraktů a minerálních látek. 

Přípravek Hlíva ústřičná obsahuje vysoký podíl přírodního extraktu, který odpovídá 9 g hlívy ústřičné v 1 kapsli. Obsahuje prospěšné látky, které mají pozitivní vliv na lidský organizmus. Rakytník řešetlákový podporuje imunitní systém a přirozenou obranyschopnost. Echinacea se doporučuje užívat zejména při potížích horních cest dýchacích či celkovému oslabení. Selen a zinek jsou látky velmi potřebné pro vitalitu organizmu.

Vitamin C 500 mg s prodlouženým účinkem 60 kapslí

Doplněk stravy - kapsle s obsahem vitaminu C 500 mg s postupným uvolňováním.

Vitamin C 500 mg ve formě granulek je postupně uvolňován do organizmu po dobu až 12 hodin. Dochází tak k jeho efektivnějšímu využití. Vitamin C totiž naše tělo neumí skladovat, využije pouze takové množství, které v daném okamžiku aktuálně potřebuje.

Složení

Lutein 20 mg Exclusive 60 kapslí

Složení obsahu: extrakt z květů měsíčku lékařského, kyselina L-askorbová, protispékavá látka – mikrokrystalická celulóza, DL- alfa-tokoferylacetát, citrát zinečnatý, extrakt z plodů borůvek, seleničitan sodný, protispékavá látka – stearan hořečnatý. Složení obalu kapsle: bovinní želatina, oxid titaničitý.

Aktivní složky  v 1 kapsli a % *RHP 

extrakt z měsíčku lékařského (Calendula officinalis)

10 % lutein

2 % zeaxantin 

200 mg

20 mg

4 mg 
extrakt z borůvek (Vaccinium myrtillus) 30 mg
zinek (citrát zinečnatý) 10 mg (100 %)
selen (seleničitan sodný) 37,4 µg (68 %)
vitamin C (kyselina L- askorbová) 80 mg (100 %)
vitamin E (DL- alfa-tokoferylacetát) 12 mg (100 %)

*referenční hodnota příjmu 

Magnézium 125 mg + vitamin B6 60 tablet

Složení: citrát hořečnatý, plnidla (mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylmetylcelulóza), potahové látky (hypromelóza, oxid titaničitý, polydextróza, talek, polyethylenglykol PEG 4000), protispékavá látka – talek, pyridoxin hydrochlorid.

Aktivní složky  v 1 tabletě a % *RHP 
hořčík (citrát hořečnatý) 125 mg (33,3 %)
vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid)  1,2 mg (85,7 %)

*referenční hodnota příjmu 

Vitamin C 250 mg 60 tablet

Složení: kyselina L–askorbová, plnidla - mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylmetylcelulóza,  protispékavé látky – talek, stearan hořečnatý.

Aktivní složky  v 1 tabletě a % *RHP 
vitamin C (kyselina L-askorbová) 250 mg (312,5 %)

*referenční hodnota příjmu 

B-komplex 60 tablet

Složení: plnidlo – mikrokrystalická celulóza, niacin, D- pantothenát vápenatý, riboflavin, thiamin hydrochlorid, potahové látky (hypromelóza, polydextróza, oxid titaničitý, talek, maltodextrin, triglyceridy, barviva – žluté a červené oxidy železa), pyridoxin hydrochlorid, plnidlo – hydroxypropylmetylcelulóza, protispékavé látky – talek, stearan hořečnatý, kyselina listová, biotin, kyanokobalamin.

Aktivní složky  v 1 tabletěa % *RHP 
vitamin B1 (thiamin hydrochlorid) 10 mg (909 %)
vitamin B2 (riboflavin) 10 mg (714 %)
vitamin B3 (niacin) 50 mg (312,5 %)
vitamin B5 (D-pantothenát vápenatý)  23 mg (383 %)
vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 7,7 mg (550 %)
vitamin B12 (kyanokobalamin) 10 µg (400 %)
kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová) 400 µg (200 %)
biotin (D-biotin) 150 µg (300 %)

*referenční hodnota příjmu 

Hlíva ústřičná 60 kapslí

Složení obsahu kapsle: extrakt z plodnic hlívy ústřičné, extrakt z plodů rakytníku řešetlákového, extrakt z natě echinacey, protispékavá látka – mikrokrystalická celulóza, citrát zinečnatý, seleničitan sodný,  protispékavá látka – stearan hořečnatý. Složení obalu kapsle: bovinní želatina, oxid titaničitý.

Aktivní složky  v 1 kapsli a % *RHP 

extrakt z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus )

(extrakční poměr 30:1 – odpovídá 9 g hlívy ústřičné)

polysacharidy 30 % 

300 mg

 

90 mg

extrakt z rakytníku řešetlákového (Hippophae Rhamnoides)

(extrakční poměr 20:1 - odpovídá 2 g plodů rakytníku)

flavonoidy 10 % 

100 mg 

  

10 mg     

extrakt z echinacey (Echinacea purpurea)

(extrakční poměr 4:1 – odpovídá 400 mg echinacey)

polyfenoly 4 % 

100 mg

 

4 mg
zinek (citrát zinečnatý) 15 mg (150 %)
selen (seleničitan sodný) 10 µg (18 %)

*referenční hodnota příjmu 

Vitamin C 500 mg s prodlouženým účinkem 60 kapslí

Složení obsahu kapsle: kyselina L-askorbová, protispékavá látka – mikrokrystalická celulóza, leštící látka - šelak, zahušťovadlo - kukuřičný škrob. Složení obalu kapsle: bovinní želatina, barviva – oxid titaničitý, riboflavin, betakaroten.

Aktivní složky  v 1 kapsli a % *RHP 
vitamin C (kyselina L-askorbová) 500 mg (625 %)

*referenční hodnota příjmu 

Dávkování

Lutein 20 mg Exclusive 60 kapslí

Doporučené denní dávkování: dospělí 1 kapsli denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 15 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Magnézium 125 mg + vitamin B6 60 tablet

Doporučené denní dávkování: děti od 6 do 12 let 1 tabletu, dospělí a děti od 12 let 1 až 3 tablety denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 6 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Vitamin C 250 mg 60 tablet

Doporučené denní dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 tabletu denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

B-komplex 60 tablet

Doporučené denní dávkování: 1 tabletu denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Hlíva ústřičná 60 kapslí

Doporučené denní dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 kapsli denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 12 let, nevhodné pro kojící a těhotné ženy. Nedoporučuje se užívat osobám s autoimunitním onemocněním. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Vitamin C 500 mg s prodlouženým účinkem 60 kapslí

Doporučené denní dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 kapsli denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.


Dotaz