Vitar Probiotika pomeranč

Skladem Nové

Vitar Probiotika pomeranč

Pro harmonii střevní mikroflóry a podporu imunity v ochucené sypké směsi, která se aplikuje přímo do úst bez nutnosti zapíjení.

Kód: 43200407
EAN: 8595011144512
Forma: Prášek
Balení: 16 sáčků
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: VITAR, s.r.o.
Cena pro Vás: 138 Kč Cena pro členy VITAR klubu: 124,20 Kč

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Dotaz

Charakteristika

Střevní mikroflóra (tzv. mikrobiom) je přirozenou součástí trávícího traktu. Ten je tvořen miliardami bakterií, které mají příznivý vliv na lidský organizmus. Harmonie střevní mikroflóry může být narušena celou řadou vlivů jako jsou nevhodná strava, přemíra cukrů, překyselení organizmu, stres či užívání antibiotik. Sypká směs ve formě jednorázových sáčků umožňuje vysoce komfortní užívání bez nutnosti zapíjení. Obsahuje1 kombinaci 4 probiotických kmenů, jenž mohou střevní mikroflóru obohatit. Mezi nimi je kmen LactoSpore® – Bacillus coagulans, vyznačující se odolností vůči vysokým teplotám a kyselému prostředí. Významnou složkou je i rozpustná prebiotická vláknina GOFOS™ fruktooligosacharidy, která je prospěšná pro střevní mikroflóru.

Probiotika jsou doplněna vysokou dávkou vitaminu D, jenž je pro fungování lidského organizmu velmi důležitý. Podporuje imunitní systém, má příznivý vliv na zdraví kostí, zubů a správnou činnost svalů. Vitamin C se podílí na snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá ke správné činnosti nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle.

Doplněk stravy – sypká směs s obsahem probiotik, vlákniny, vitaminů C a D. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr. 

Složení

Aktivní složky

v 1 sáčku (% RHP*)

4 probiotické kmeny / kmene:

LactoSpore® - Bacillus coagulans

Lactobacillus acidophilus

Lactobacillus plantarum

Lactobacillus rhamnosus

2 miliardy

vitamin C (kyselina L-askorbová)

5 mg (50 %)

vitamin D3 (cholekalciferol)

25 µg / 1000 IU (500 %)

GOFOS™ fruktooligosacharidy

60 mg

* referenční hodnota příjmu

Složení: plnidlo – maltodextrin, směs probiotických kmenů (maltodextrin, LactoSpore® Bacillus coagulans MTCC 5856, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus), vláknina – GOFOS™ fruktooligosacharidy, kyselina L-askorbová, přírodní aroma, cholekalciferol, kyselina – kyselina citronová, protispékavé látky stearan hořečnatý, talek, oxid křemičitý, sladidla – sukralóza, citróza (neohesperidin DC).

Dávkování

Doporučené denní dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 sáček denně. Obsah sáčku nasypte do úst a pomalu nechejte rozpustit. Sypká směs se postupně přemění ve žvýkací hmotu, která se následně v ústech zcela rozpustí. Obsah sáčku lze rozmíchat také ve studené nebo vlažné vodě. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl.

Dotaz