Maxi Vita Herbal Klidná střeva

  • Maxi Vita Herbal Klidná střeva
Skladem -20%

Maxi Vita Herbal Klidná střeva

NOVÉ VĚTŠÍ BALENÍ obsahuje 20 sáčků!

Vyřešte nadměrnou plynatost nebo říhání efektivně a komfortně díky modernímu doplňku stravy ve formě sypké směsi v jednorázových sáčcích, který zabezpečí rychlý nástup účinku bez zapíjení.

Kód: 43200310
EAN: 8595011143270
Forma: Prášek
Balení: 20 sáčků
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: VITAR, s.r.o.
Cena pro Vás: 70,30 Kč Běžná cena: 87,90 Kč

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Dotaz

Charakteristika

Maxi Vita Herbal Klidná střevaje moderní doplněk stravy v praktických jednorázových sáčcích, které umožňují vysoce komfortní užívání bez nutnosti zapíjení. Sáčky můžete mít neustále po ruce a kdykoli se tak rychle zbavit nežádoucích příznaků pocitů spojených s nadbytečnou tvorbou plynů ve střevech. Aktivní látky jsou pro organizmus lépe vstřebatelné, s rychlejším nástupem účinku.

Přípravek je vhodným doplňkem při nadměrné plynatosti, říhání, pocitu tlaku v břiše či kručení ve střevech.

Nevhodná kombinace potravin, stres a nedostatek pohybu mohou být důvodem vzniku střevních plynů. Maxi Vita Herbal Klidná střeva obsahuje sloučeninu křemíku - simethicon, která se běžně používá při napětí a pocitu tlaku v oblasti břicha.

  • Simethicon je ve střevech nevstřebatelná látka s protipěnivými účinky. V těle je přitom velmi dobře snášen a následně opět vylučován. Napomáhá snižovat povrchové napětí plynových bublinek, které jsou v zažívacím ústrojí důvodem nadměrného odchodu střevních plynů.
  • Anýz přispívá k normální funkci střevního traktu.
  • Máta podporuje normální trávení a přispívá k normální činnosti trávicí soustavy a střev.

Doplněk stravy – sypká směs s obsahem simethiconu a přírodních extraktů. 

Složení

Aktivní složky

v 1 sáčku

simethicon

80 mg

extrakt z anýzu (Pimpinella anisum)

5 mg

extrakt z máty (Mentha haplocalyx)

5 mg

SLOŽENÍ: sladidlo - sorbitol, simethicon, kyselina – kyselina citronová, přírodní aroma, extrakt ze semen anýzu, extrakt z listů máty, protispékavá látka - talek.

Dávkování

Doporučené dávkování: dospělí a děti od 10 let 1 sáček denně. V případě nutnosti může být dávka zvýšena na 3 sáčky denně. Obsah sáčku nasypte do úst, pomalu nechejte rozpustit a polkněte.

Není určeno pro děti do 10 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Dotaz