Revital Vitamin C 320 mg + acerola + šípek + zinek

Revital Vitamin C 320 mg + acerola + šípek + zinek

Revital Vitamin C 320 mg + acerola + šípek + zinek

Posilujte imunitní systém díky aktivním látkám obsaženým v ochucené sypké směsi, která se aplikuje přímo do úst bez nutnosti zapíjení.
Kód: 43200402
EAN: 8595011124729
Forma: Prášek
Balení: 16 sáčků
Cena pro Vás: 94 Kč Cena pro členy VITAR klubu: 84,60 Kč

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Dotaz

Charakteristika

Revital Vitamin C 320 mg + acerola + šípek + zinek obsahuje přírodní komplex vitaminu C a zinek. Vitamin C je významný antioxidant, který výrazně zasahuje do řady životních pochodů. Je potřebný pro tvorbu kolagenu, který působí podpůrně ve tkáních lidského těla – svalech, šlachách, chrupavkách a kůži. Významně se podílí na funkci imunitního systému. Je nezbytný pro udržení dobrého zdravotního stavu celého organizmu. Také zinek je významný pro funkci imunitního systému. Působí příznivě na kvalitu pokožky, vlasů a nehtů.

Jde o moderní doplňek stravy v praktických jednorázových sáčcích, které umožňují vysoce komfortní užívání bez nutnosti zapíjení. Aktivní látky jsou pro organizmus lépe vstřebatelné, s rychlejším nástupem účinku. Přípravek je vhodným doplňkem pro posílení imunity a při respiračních potížích.

Doplněk stravy - sypká směs s vitaminem C, přírodními extrakty a zinkem. Se sladidly. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr.

Složení

Aktivní složky

v 1 sáčku (% RHP*)

vitamin C

320 mg (400 %)

zinek

5 mg (50 %)

extrakt z aceroly

10 mg

extrakt ze šípku

10 mg

* referenční hodnota příjmu

Složení: sladidlo – sorbitol, kyselina L-askorbová, citrát zinečnatý, přírodní aroma, extrakt z plodů aceroly, extrakt z plodů růže šípkové, protispékavá látka – talek, sladidla – sukralóza, citróza (neohesperidin DC).

Dávkování

Doporučené dávkování: děti od 12 let a dospělí 1 sáček denně. Obsah sáčku nasypte do úst, pomalu nechejte rozpustit a polkněte.

Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Dotaz