MaxiVita Herbal Nadýmání

MaxiVita Herbal Nadýmání

Při nadýmání nebo pocitu plnosti. Sypká směs MaxiVita se aplikuje přímo do úst. Rychlý nástup účinku. Bez zapíjení (stick pack). S ovocnou příchutí.
Kód: 43200303
EAN: 8595011124934
Forma: Prášek
Balení: 16 sáčků
Cena pro Vás: 79,90 Kč Cena pro členy VITAR klubu: 71,91 Kč

Podrobný popis

  • Popis
  • Složení
  • Dávkování
  • Dotaz

Charakteristika

MaxiVita Herbal Nadýmání je moderní doplněk stravy v praktických jednorázových sáčcích, které umožňují vysoce komfortní užívání bez nutnosti zapíjení. Sáčky můžete mít neustále po ruce a kdykoli se tak rychle zbavit nežádoucích příznaků nadýmání. Aktivní látky jsou pro organizmus lépe vstřebatelné, s rychlejším nástupem účinku. Přípravek je vhodným doplňkem při nadměrné plynatosti, říhání, pocitu tlaku v břiše či kručení ve střevech.

Nevhodná kombinace potravin, stres a nedostatek pohybu mohou být důvodem vzniku střevních plynů. MaxiVita Herbal Nadýmání obsahuje sloučeninu křemíku - simethicon, která se běžně používá při napětí a pocitu tlaku v oblasti břicha.

Simethicon je ve střevech nevstřebatelná látka s protipěnivými účinky. V těle je přitom velmi dobře snášen a následně opět vylučován. Napomáhá snižovat povrchové napětí plynových bublinek, které jsou v zažívacím ústrojí důvodem nadměrného odchodu střevních plynů.

Anýz přispívá k normální funkci střevního traktu.

Máta podporuje normální trávení, pomáhá při nadýmání a přispívá k normální činnosti trávicí soustavy a střev.

Doplněk stravy – sypká směs s obsahem simethiconu a přírodních extraktů. 

Složení

SLOŽENÍ: sladidlo - sorbitol, simethicon, kyselina – kyselina citronová, přírodní aroma, extrakt ze semen anýzu, extrakt z listů máty, protispékavá látka - talek.

Aktivní složky

v 1 sáčku

simethicon

80 mg

extrakt z anýzu (Pimpinella anisum)

5 mg

extrakt z máty (Mentha haplocalyx)

5 mg

Dávkování

Doporučené dávkování: dospělí a děti od 10 let 1 sáček denně. V případě nutnosti může být dávka zvýšena na 3 sáčky denně. Obsah sáčku nasypte do úst, pomalu nechejte rozpustit a polkněte. Není určeno pro děti do 10 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Dotaz